OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENEK ELENI

II EDYCJA FESTIWALU 2020

Festiwal Piosenek Eleni "Po słonecznej stronie życia" w 2020 r. przejdzie drobną modyfikację. Z uwagi na panującą epidemię koronawirusa, podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu konkursu za pośrednictwem cyberprzestrzeni.

Młodzi artyści, chcąc wziąć udział w tym wydarzeniu, zobowiązani będą do amatorskiego nagrania swojego wykonu, a następnie zamieszczenia go, w terminie do 10.X.2020 r., w serwisie YouTube.

Proces wyłonienia zwycięzców będzie składał się z 2 etapów. Wstępnej selekcji, w terminie do 20.X.br., dokona, powołana przez Organizatora Festiwalu Komisja Artystyczna, która wyłoni 125 uczestników konkursu głównego.

Następnie do pracy przystąpi jury festiwalu, do którego będą należały ostateczne rozstrzygnięcia. Skład osobowy tego zacnego ciała pozostał bez zmian, co oznacza, że przesłuchań dokonają:

1. Eleni

2. Joanna Horodko

3. Artur Orzech

4. Jarosław Wasik

Ogłoszenie ostatecznych wyników zaplanowano na 7.XI.2020 r.

- Regulamin konkursu

- Karta zgłoszenia

- Wykaz utworów

Serdecznie zapraszam do zabawy.

I EDYCJA FESTIWALU 2019

W dniach 11-13 października b.r. w Bielawie odbył się I Ogólnopolski Festiwal Piosenek Eleni „Po słonecznej stronie życia”. W konkursie uczestniczyli zarówno najmłodsi adepci sztuki wokalnej, jak i dorośli artyści. Przewodniczącą jury była Eleni. Uczestników oceniali ponadto: Joanna Horodko – sopranistka, laureatka licznych konkursów krajowych i zagranicznych, Jarosław Wasik piosenkarz, autor tekstów i kompozytor wykonujący utwory z nurtu piosenki literackiej i Artur Orzech – dziennikarz muzyczny, konferansjer oraz prezenter radiowy i telewizyjny.
Na trzydniową imprezę do Bielawy przyjechało 79 uczestników wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach.


Festiwal zorganizował Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie przy współpracy z Bielawską Agencją Rozwoju Lokalnego. Laureatem konkursu i zwycięzcą I miejsca w kategorii wiekowej 16-17 lat został Alexander Spisak z klasy 2c. Opieka prof. Anna Czepiec-Mączka. Serdecznie gratulujemy! Podziękowania kierujemy do Rady Rodziców za pomoc w dofinansowaniu opłaty akredytacyjnej.

1/1
strona oficjalna

© 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt strony: / Website by: Kamil Bielecki & Darek Korbanek