© 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt strony /  Website by Kamil Bielecki & Darek Korbanek

spotify.png
itunes.png
app_store.png
google_play.png
app_music.png
deezer.png
5b85673cce02328182ea8764_gray-youtube.pn

28 i 29.12.2019  POZNAŃ

godz. 18.00, Aula UAM

(Koncert SŁOWICZE KOLĘDOWANIE - gość specjalny Eleni z zespołem)​​

S T Y C Z E Ń  2019

04.01.2020  STARE BOGACZOWICE

godz. 17.00, Kościół pw. Św. Józefa Oblubieńca

 

 06.01.2020  WOLSZTYN

godz. 18.00, Kościół Wniebowstąpienia Pańskiego

09.01.2020  BEŁCHATÓW

godz. 18.00, Miejskie Centrum Kultury

10.01.2020  JELCZ-LASKOWICE

godz. 18.00, Kościół pw. Marii Maksymiliana Kolbego

21.01.2020  JASŁO

godz. 17.00, Jasielski Dom Kultury

25.01.2020  JABŁONOWO POMORSKIE

godz. 18.00, Centrum Kultury i Sportu

27.01.2020  GDYNIA

godz. 17.00, Sala Koncertowa Morskiego Portu Gdynia S.A.

L U T Y  2020

17.02.2020  WIELICZKA

godz. 19.00, Kampus Wielicki

18.02.2020  PRZEMYŚL

godz. 18.00, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK

19.02.2020  ŁAŃCUT

godz. 18.00, Miejski Dom Kultury

 

20.02.2020  KRAŚNIK

godz. 18.00, Centrum Kultury i Promocji

 

21.02.2020  SANDOMIERZ

godz. 18.00, Sala Domu Katolickiego​​

M A R Z E C  2020

03.03.2020  LEŻAJSK

godz. 18.00, Miejskie Centrum Kultury

04.03.2020  RZESZÓW

godz. 18.00, Kino Zorza​​

K W I E C I E Ń  2020

S T Y C Z E Ń  2019

04.01.2020  STARE BOGACZOWICE

godz. 17.00, Kościół pw. Św. Józefa Oblubieńca

 

 06.01.2020  WOLSZTYN

godz. 18.00, Kościół Wniebowstąpienia Pańskiego

09.01.2020  BEŁCHATÓW

godz. 18.00, Miejskie Centrum Kultury

10.01.2020  JELCZ-LASKOWICE

godz. 18.00, Kościół pw. Marii Maksymiliana Kolbego

21.01.2020  JASŁO

godz. 17.00, Jasielski Dom Kultury

25.01.2020  JABŁONOWO POMORSKIE

godz. 18.00, Centrum Kultury i Sportu

27.01.2020  GDYNIA

godz. 17.00, Sala Koncertowa Morskiego Portu Gdynia S.A.

L U T Y  2020

17.02.2020  WIELICZKA

godz. 19.00, Kampus Wielicki

18.02.2020  PRZEMYŚL

godz. 18.00, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK

19.02.2020  ŁAŃCUT

godz. 18.00, Miejski Dom Kultury

 

20.02.2020  KRAŚNIK

godz. 18.00, Centrum Kultury i Promocji

 

21.02.2020  SANDOMIERZ

godz. 18.00, Sala Domu Katolickiego​​

M A R Z E C  2020

03.03.2020  LEŻAJSK

godz. 18.00, Miejskie Centrum Kultury

04.03.2020  RZESZÓW

godz. 18.00, Kino Zorza​​

K W I E C I E Ń  2020

S T Y C Z E Ń  2020

04.01.2020  STARE BOGACZOWICE

godz. 17.00, Kościół pw. Św. Józefa Oblubieńca

 

05.01.2020  DĄBROWA GÓRNICZA

godz. 15.30, Kościł pw. Św. Rafała Kalinowskiego

 06.01.2020  WOLSZTYN

godz. 18.00, Kościół Wniebowstąpienia Pańskiego

09.01.2020  BEŁCHATÓW

godz. 18.00, Miejskie Centrum Kultury

10.01.2020  JELCZ-LASKOWICE

godz. 18.00, Kościół pw. Marii Maksymiliana Kolbego

 

13.01.2020  WRZEŚNIA

godz. 17.00 i 19.00, Kościół farny

21.01.2020  JASŁO

godz. 17.00, Jasielski Dom Kultury

25.01.2020  JABŁONOWO POMORSKIE

godz. 18.00, Centrum Kultury i Sportu

27.01.2020  GDYNIA

godz. 17.00, Sala Koncertowa Morskiego Portu Gdynia S.A.

 

31.01.2020  KLENICA

godz. 18.00, Kościół pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

L U T Y  2020

15.02.2020  SKARSZEWY

godz. 17.00, Skarszewskie Centrum Sportu

16.02.2020  BYTÓW

godz.17.00, Bytowskie Centrum Kultury

17.02.2020  WIELICZKA

godz. 19.00, Kampus Wielicki

18.02.2020  PRZEMYŚL

godz. 18.00, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK

19.02.2020  ŁAŃCUT

godz. 18.00, Miejski Dom Kultury

 

20.02.2020  KRAŚNIK

godz. 18.00, Centrum Kultury i Promocji

 

21.02.2020  SANDOMIERZ

godz. 18.00, Sala Domu Katolickiego​​

M A R Z E C  2020

02.03.2020 PRZECŁAW

godz.18.00, Dom Kultury

03.03.2020  LEŻAJSK

godz. 18.00, Miejskie Centrum Kultury

04.03.2020  RZESZÓW

godz. 18.00, Kino Zorza

 

24.03.2020  SZCZECIN

godz. 19.00, Event Arena​​

K W I E C I E Ń  2020

19.04.2020  CZĘSTOCHOWA

godz. 17.00, Filharmonia Częstochowska

27.04.2020  RADOM

godz. 19.00, Sala Koncertowa Radomskiej Orkiestry Kameralnej

 

30.04.2020  ŚWIDNIK

godz. 19.00, Miejski Ośrodek Kultury​​